Profesjonalne
Tłumaczenia
Przysięgłe

Przejdź do oferty

O firmie

Jesteśmy niezależną polską firmą szkoleniowo - doradczą świadczącą usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych, a także dla organów administracji publicznej. Firma świadczy usługo od roku 2000.

 

W ciągu przeszło 10-letniej działalności zaufało nam liczne grono klientów, których obsługą zajmujemy się od lat. Klienci cenią sobie naszą wiedzę ekspercką i umiejętność rozwiązywania najtrudniejszych problemów bhp i p.poż.. Od początku istnienia naszej firmy głównym jej priorytetem jest profesjonalizm i jakość świadczonych usług, co gwarantuje wysoce wykwalifikowana kadra wykładowców oraz instruktorów.

 

Doświadczenie  zdobyliśmy współpracując z czołowymi przedsiębiorstwami działającymi w górnictwie odkrywkowym, drogownictwie, budownictwie, przemyśle oraz innych sektorach gospodarki na terenie całego kraju.

 

Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów.

 

Jako jedni z nielicznych posiadamy decyzję Dyrektora OUG w Kielcach umożliwiającą prowadzenie szkoleń pracowników zatrudnionych w ruchu odkrywkowych zakładów górniczych, a także dla naszych klientów świadczymy usługi nadzoru BHP w zakładach górniczych.

 

Ofertę naszej firmy kierujemy do pracodawców i osób kierujących pracownikami, kierownictwa i osób dozoru ruchu zakładów górniczych.